Reckitt Benckiser İleri Düzey ‪‎Excel‬ ve Raporlama Eğitimimiz Tamamlandı


Vizyonu, insanların daha sağlıklı oldukları ve daha iyi yaşam koşullarının olduğu bir dünya ve amacı, insanlara daha iyi yaşamlar ve daha mutlu evler sağlamak için inovatif çözümler sunarak fark yaratmak olan  Reckitt Benckiser’in İleri Düzey Excel ve Raporlama eğitimleri başarı ile tamamlandı.

Reckitt_Benckiser_logo

Oldukça verimli geçen İleri Düzey Excel ve Raporlama eğitiminde Reckitt Benckiser çalışnalarına Excel’in gelişmiş özellikleri ve etkin Excel kullanımı konularında detaylı bir eğitim verildi.

Örnek uygulamalar üzerinden ilerleyen eğitimde, IF, VLOOKUP gibi çalışanların sık kullandığı işlevler ile SOLVER gibi gelişmiş Excel özellikleri anlatıldı.

Çalışanlar, Eğitim sonrası gördükleri konuları unutmamaları için online eğitimlerine vidoport.com üzerinden de devam edecekler.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.