Gaziantep İleri Excel Eğitimi: GAÜN İleri Düzey Excel eğitimleri tamamlandı.


Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda İpekyolu Kalkınma Ajansı desteğiyle düzenlenen “Kurum içi Uygulamalı İleri Düzey Word-Excel Eğitim Semineri” tamamlandı.

4 gün süren eğitimde, katılımcılar Excel’in gelişmiş özelliklerini ve Word programının aktif kullanımları konusunda eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamladılar. vidoport.com üzerinden üyeliğin de açıldığı eğitim sonunda sertifika töreni düzenlendi.

Dört gün boyunca Bilgi İşlem Daire Başkanlığında verilen eğitime yaklaşık 100 personel katıldı. Sertifika töreninde konuşan Vali Yardımcısı Uğur Aladağ, Vali Yardımcısı şapkasından ziyade İpekyolu Genel Sekreteri şapkasını giyerek geldiğini ve bundan da çok büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Türkiye’nin gelecek vizyonunu oluşturmak için bölgesel kalkınma hamleleri yaptığını söyleyen Rektör Prof. Dr. Ali Gür, bu bölgesel kalkınma hamlelerini yaparken de bölgelere inisiyatif verildiğini, İpekyolu Kalkınma Ajansı’nın da bu bölge kalkınma hamlelerinin en önemli lokomotiflerinin başında geldiğini vurguladı.

 

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.