Ömer BAĞCI Hakkında- İletişim


Merhaba,

Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fen-Ed. Bölümü Matematik bölümü mezunuyum.  25 Yılı aşkın bir süredir bilgisayar eğitimlerinin içindeyim.

Neredeyse 25 yıldır Excel anlatıyorum, kitaplarını yazıyorum ve videolarını çekiyorum. Türkiye’nin en çok satan Bilgisayarın B’si ve İleri Düzey Excel kitaplarının yazarıyım.

Başkent Elektrik, İstanbul EDAŞ, Toroslar EDAŞ, Fernas Holding, Gama Holding, GAİB, GTO Akademi, Atasancak A.Ş, YPU, TİM, İtkib, Denib, Çimko Çimento, Ernst&Young (EY), Tubitak, Ay Yapım, Havelsan, Linde Gaz, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Kale Kilit, Kipaş Holding, Ditaş, Essilor, Erbakır, Sanko Holding, Kipaş Holding, Rönesans Holding, Enerjisa gibi büyük kuruluşlar ile çok sayıda orta ve üst düzeyde şirkete Excel ve Excel Raporlama eğitimleri verdim. Halen Excel eğitimleri konusunda yoğun olarak çalışıyorum.

Kurumsal eğitimlerimizi desteklemek amacıyla ve Excel eğitimlerini Online izleyebileceğiniz vidoport.com ’un kurucusu ve eğitmenlerindenim.

İleri Düzey Excel 8.Baskı

İleri Düzey Excel 8.Baskı

Excel ile eğitim videolarının yayınladığı Youtube kanalı http://www.youtube.com/bagciomer kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal olarak Excel eğitimleri veren Ömer BAĞCI’ya 0 505 694 85 25 nolu telefondan veya info@omerbagci.com.tr adresinden erişebileceğiniz gibi, kurumsal ve bireysel eğitimler için aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Sayfa   | www.omerbagci.com.tr
blog   | http://www.omerbagci.net
facebook  | https://www.facebook.com/omerbagci34
Online Eğitim    | https://www.vidoport.com
Youtube Kanalı | https://www.youtube.com/user/BAGCIomer
Google+   | plus.google.com/+ÖmerBAĞCI34

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.