İstanbul Özel Excel Eğitimleri – İleri Excel Dersleri 0505 6948525


Excel ve diğer bilgisayar konularında zaman sıkıntınız varsa özel bilgisayar ve özel Excel eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.  Excel ve diğer bilişim konularındaki eksikliklerinizi tamamlamak, hızlı bir şekilde Excel öğrenmek için özel bilgisayar ve özel excel eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yöneticiler İçin Excel Eğitimleri

İstanbulda, bilgisayar eğitimlerine zaman ayıramayan yöneticiler için düzenlenen özel Excel Eğitimleri ile Excel konusundaki bilgi eksikliğinizi giderebilirsiniz.  0505 694 25 25 nolu telefondan bana ulaşabilir, eğitimler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özel eğitimler 1-1 olduğu için, bilgi eksikliklerinin giderilmesi için oldukça hızlı bir yol sunuyor.  Aşağıdaki formu doldurarak benimle özel eğitimler için irtibata geçebilirsiniz.

 

 

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.