Gaziantep Orta – İleri Düzey Excel Eğitimlerimiz Tamamlandı


Gaziantep’te Orta –  İleri Düzey Excel Eğitimi

 

Gaziantep’te Türkiye İstatistik Kurumu ve İpekyolu Kalkınma Ajansı’nın birlikte organize ettiği Orta- İleri Düzey Excel eğitimi başarıyla tamamlandı.

Her katılımcının kendi bilgisayarı ile katıldığı Gaziantep Orta – İleri Düzey Excel eğitiminde katılımcılara eğitim notu yerine İleri Düzey Excel 2013 kitabı verildi.

http://www.vidoport.com üzerinden de 59 tl değerindeki 1 yıllık Online Excel üyeliği ücretsiz açılan  İleri Düzey Excel eğitimin de, Excel’in günlük pratik kullanımı ve gelişmiş özellikleri anlatıldı. Katılımcıların çalıştıkları alanlar üzerinden örnekler verilerek, eğitimin daha verimli geçmesi sağlandı.

İleri düzey Excel eğitimlerimizden yararlanmak için aşağıdaki formu doldurabilir veya 0505 694 8525 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.