Online Excel Eğitim Sitemiz olan vidoport.com yenilendi… Ücretsiz olarak 3 Eğitim videosunu izleyebilirsiniz.


vidoport.com üzerindeki Excel eğitimleri sayesinde Excel’in gelişmiş özelliklerini öğrenebilir, kısayollar ve işlevleri kullanarak işinizde daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz. vidoport’un, Türkiye’nin en dolu ve en güncel Excel eğitim sitesi olduğu hatırlatırım. İstediğiniz 3 eğitim videosunu ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

vidoport.com’da yeni eğitimler, yeni özellikler…

 Excel’de Bul özelliğini kullanarak, aradığınız bir metni tüm sayfada bulup, hepsini aynı anda renklendirme nasıl yapılır. http://goo.gl/S6NG9Q

Excel’de güzel bir uygulama, işlevleri ve Excel’in gelişmiş özelliklerini kullanarak satış tabloları nasıl oluşturulur. http://goo.gl/pvhoRs

Excel’de seçtiğiniz alanları nasıl yazdırırsınız. 1. Yöntem Acemi, 2. Yöntem Usta, 3. Yöntem ise uzmanlık düzeyinizi gösterir. Hangisiniz.. http://goo.gl/vu0UP4

Excel’de seçtiğiniz alanları nasıl yazdırırsınız. (İngilizce Excel Kullanıcıları için) 1. Yöntem Acemi, 2. Yöntem Usta, 3. Yöntem ise uzmanlık düzeyinizi gösterir. Hangisiniz.. -http://goo.gl/uqPKjM

vidoport.com üzerinde yeni eklenen eğitimlerin listesini görebilirsiniz. http://vidoport.com/son-eklenen-videolar/ adresine tıkladığınızda tarihlerine göre son eklenen eğitimler listelenmektedir.

Excel Eğitimi-vidoport.comExcel Eğitimi-vidoport.com

Excel Eğitimi-vidoport.com

Vidoport.com üzerindeki yeni yapıyla birlikte artık istediğiniz 3 eğitim videosunu izleyebiliyorsunuz. Daha sonrasında ise 3-6-12 Aylık paketlerimizden veya eğitim setlerinden istediklerini seçerek, eğitimlerine devam edebilirsiniz.

Artık, vidoport üzerindeki eğitim setlerini tek tek alabileceğiniz gibi,  3 Aylık, 6 Aylık ve 1 Yıllık üyelik paketlerimizi de indirimli olarak alabilirsiniz. yeni Aylık ve Yıllık üyelik fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

3 Aylık : 50 TL x 3 Taksit – Toplam 150 TL (KDV Dahil)

6 Aylık : 60 TL x 3 Taksit – Toplam 180 TL (KDV Dahil)

1 Yıllık : 70 TL x 3 Taksit – Toplam 210 TL (KDV Dahil)  Şeklinde satın alabilirsiniz.

Sizi, kariyerinizde bir adım daha ileri gitmek ve daha verimli çalışmak için vidoport.com’da  üyeliğinizi yenilemeye ve ücretli üyeliğimize geçmenizi öneririm.

Üyelik ile ilgili merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınızı 0505 6948525 ‘e veya info@vidoport.com ‘a iletebilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.