Ditaş Doğan Yedek Parça İleri Düzey Excel Eğitimleri Başladı


Rotbaşı, rotil, rotkolu, salıncak kolu, çeki kolu, stabilizatör kolu ve V çeki kolu gibi araç alt yapı parçalarını üretmek amacı kurulan ve yıllık dört buçuk milyon adetlik üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük OE’ye üretim yapan rot üreticisi olan Ditaş Doğan Yedek Parça ve İmalat A.Ş.’nin İleri Düzey Excel ve Raporlama eğitimleri başladı…

Ditaş

Ditaş Doğan Yedek Parça İleri Düzey Excel eğitimleri

Yoğun bir şekilde Excel kullanan Ditaş Doğan Yedek Parça çalışanları, İleri Düzey Excel Eğitimleri ile Excel’i daha etkin kullanmak için, kısayollar ve Excel’in gelişmiş özelliklerini öğrenme şansı bulacaklar.

vidoport.com üzerinden online üyelikte açılacak olan Ditaş çalışanları, eğitimlerini online Excel eğitim videoları ile de desteklemiş olacaklar.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.