İstanbul İleri Düzey Excel Eğitimi: Ernst & Young (EY) İleri Düzey Excel Eğitimleri tamamlandı.


Dünya genelinde toplam 212,000 çalışanı ile bağımsız denetimdanışmanlık, kurumsal finansman ve vergi alanlarında hizmet veren ve alanında en iyi marka olmayı sürdürerek, müşterilerini, çalışanlarını ve faaliyet gösterdiği çevreler için daha iyi bir çalışma hayatı oluşturmayı hedefleyen EY’de gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel Eğitimleri tamamlandı.

EY Excel eğitimleri tamamlandı Omer BAGCI vidoport.jpg

2 Grup olarak düzenlenen İleri Düzey Excel eğitimlerinde, Excel’in kısayolları, hızlı kullanım özellikleri, Koşullu Biçimlendirme, Eğersay, Çokeğersay, Çoketopla işlevi, özet tablolar, Düşeyara, İndis, Kaçıncı, Eğer gibi işlevler ile Alttoplam gibi Excel’in gelişmiş özellikleri anlatıldı.

Online Excel eğitim sitemiz olan vidoport.com‘dan da üyeliklerin açıldığı katılımcılar, bu üyelik sayesinde tüm eğitimleri eğitim sonrasında internet üzerinden izleyebilecekler.

Aranan Kelimeler: Ömer BAĞCI, İleri Düzey Excel, vidoport, Online Excel eğitimi, Excel eğitim sitesi, Kurumsal Excel Eğitimleri

 

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.