Gebze İleri Excel Eğitimi: Side Mekanik İleri Düzey Excel eğitimi tamamlandı.


1987 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Side Mekanik, şu an lokal ve global müşterilerine talaşlı imalat sektöründe yan sanayi olarak hizmet vermektedir.

Isıtma-soğutma, otomotiv, elektronik ve bunun gibi tüm sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine tamamen müşteri odaklı bir felsefeyle yaklaşımını sürdüren bir ekibe sahip olan Side Mekanik’de gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimi başarıyla tamalandı.

Side Mekanik İleri Excel eğitimi-vidoport

Side Mekanik İleri Excel eğitimi-vidoport

Side Mekanik bünyesinde gerçekeleşen eğitimde, gerçek veriler üzerinden raporlamalar ve uygulamalar yapıldı.

vidoport.com üyelikleri de açıdı.

Eğitime katılan side mekanik çalışanlarının eğitimlerine devam edebilmeleri için, vidoport.com üzerinden üyelikleri de açıldı.

Kurumsal olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimleri sonunda mutlaka vidoport üyeliklerini açıyoruz.  İleri Excel eğitimleri genel olarak 2 gün sürdüğü için, eğitim sonrasında kullanılmayan bilgiler unutuluyor. vidoport barındığı 1.600’de fazla eğitim videosu ile, bu konuda eğitime katılanlara en büyük yardımcısı oluyor. Eğitimlere katılanlar, vidoport.com üzerindeki online Excel eğitimlerini 7/24 izleyebiliyorlar.

Kurumsal Excel eğitimi düzenlemek için info@omerbagci.com.tr mail adresi üzerinden veya buradaki iletişim formundan benimle iletişime geçebilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.