Ankara İleri Excel Eğitimi: Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş


Ankara İleri Excel Eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş bünyesinde 2 grup olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimizi başarıyla tamamladık.

Ankara Başkent İleri Excel Eğitimleri

Ankara Başkent İleri Excel Eğitimleri

Başkent Elektrik bünyesindeki farklı birimlerdeki çalışanların katıldığı İleri Düzey Excel eğitimimizde, Excel’in kısayolları, Püf noktaları, Özet Tablolar, Düşeyara, Eğer işlevi gibi konular detaylıca anlatıldı ve uygulama örnekleri yapıldı.

vidoport.com üyelikleri de açıldı.

Başkent Elektrik çalışanlarının eğitimlerini, eğitim sonrasında da takip edebilmeleri amacıyla Online Excel ve Ms-Office derslerinin bulunduğu vidoport.com üzerinden eğitimleri de açıldı.

Excel, İleri Excel, Excel Raporlama ve PowerPoint, Outlook gibi konuları ‘da çalışanlar vidoport üzeriden izleyebilecekler.

Ankara’da yoğun olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitim referansları arasında Fernas Enerji, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Nurol Makina gibi çok sayıda önemli kurumlar bulunuyor.

Kurumsal Excel eğitimlerimizden yararlanmak için info@omerbagci.com.tr veya 0 505 694 8525 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İleri Excel eğitimlerimiz genel olarak 2 gün ve günde 6 saat üzerinden veriliyor. Burada içerikler katılımların bulunduğu sektör ve içeriklerine göre değişebiliyor.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.