Online Bilişim Akademimiz Hakkında..


Hızla gelişen teknoloji, sürekli yenilenen programlar, sürekli eklenen yeni özellikler ile teknoloji hayatımızın önemli bir parçası ve bu gelişen teknolojilere hızla ayak uydurmak, mesleki kariyerinizde bir adım daha öne gidebilmek için online eğitimlerimizi kullanabilirsiniz.

 

Gerek kurumlara, gerek bireylere sunduğu üstün kalitedeki BT eğitim programlarıyla online eğitim sektöründe yerini alanOnline Bilişim Akademisi, bütünüyle profesyonel bilişim eğitimlerine odaklanmış yapısı ve kadrosu ile en kaliteli eğitimi alacağınız kuruluştur.

 

Online Bilişim Akademisi, işinizde bilgisayar ile ilgili ihtiyaç duyacağınız bilgileri bulmak için en hızlı yollardan biridir. Farklı konulardaki kurs çalışmalarımız da devam etmektedir.

Online Bilişim Akademisi; Online Bilişim Eğitimleri Veren, yıllık ve Aylık abonelik üzerinden çalışan bir eğitim sitesidir.

Online Excel 2013 EğitimleriExcel 2010 Giriş EğitimleriExcel Orta Düzey Eğitimleri,  Online ileri excel eğitimiPowerPoint 2013Windows 8 eğitimleri ile Online Ms-Office 2013 eğitimeleri konusunda eğitim alabileceğiniz www.onlinebilisimakademisi.com ve www.omerbagci.com.tr  adreslerinden sitemize üye olarak eğitimlerinize hemen başlayabilirsiniz.
 
Bilgisayar Eğitimleri alanında Uzman Bilişim Eğitmeni ve Bilişim Yazarları tarafından kurulan Online Bilişim Akademisi 2012-Ağustos ayında tüm bilişim konularında sürekli güncellenen içeriği ile online eğitimler vermek üzere kurulmuştur.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.