Online Bilişim Akademimizdeki Üyelik Türleri


Online Bilişim Akademimizde 3 farklı türde üyelik mevcuttur. Bunlar; Aylık Üyelik, Excel Üyeliği, Yıllık Üyelik (Altın Üyelik)
 
 
Aylık Üyeliğimiz; 30 günlük bir eğitim süresini kapsar. Üye olduğunuz tarihte sitemizde yüklü olan ve aboneliğiniz süresince yeni yüklenen tüm eğitimleri, 1 ay boyunca sınırsızca izleme hakkı elde edersiniz. Aylık üyeliğimizi ücreti 25.00 TL’dir.
 
 
Excel Üyeliğimiz, sitemizde yüklü olan tüm EXCEL konularını kapsar. Giriş ve Orta Düzey Excel Eğitimleri, İleri Düzey Excel Eğitimleri, Excel İşlevler ve Excel Uzmanlık konularını kapsayan bu eğitim paketimiz, yıllık 49 TL’den satılmaktadır.
 
Yıllık Üyelik, en geniş üyelik paketimiz olan Yıllık Üyeliğimizde, sitemizde yüklü olan tüm dersleri, tüm videoları 1 yıl boyunca sınırsızca izleyebilirsiniz. Yıllık bedeli 90 TL olan bu paketimizde, 25 tl değerindeki Bilgisayarın B’si kitabı hediye olarak verilmektedir.
 
Kurumsal üyelikler, firmalara yönelik düzenlenen bu eğitimlerimizde, konu ve fiyatlandırma firmanıza özel olarak düzenlenmektedir. Bu konuda iletişim kısmından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.