Excel Bilinmeyenleri – Belge Özellikleri İle Çalışmak


Excel’de çalıştığınız dosya üzerinden farklı açıklamalar girebilir, hazırladığınız dosyanın konusunu, şirketi gibi bilgilerini belirleyebilirsiniz. Belge açıklamalarına, oluşturduğunuz belgenin açıklamasını girebilirsiniz.  Başlık kısmına oluşturduğunuz belgenin başlığını girebilirsiniz.

Ömer BAĞCI - İleri Excel Eğitimleri

Ömer BAĞCI – İleri Excel Eğitimleri

Belgenize gerekli açıklamaları girdikten sonra, bu açıklamaları belge üzerinde de görmek isteyebilirsiniz.  Bunun için Dosya menüsüne tıkladıktan sonra Bilgi kısmındaki Özellikler linkine tıklayın ve Belge Bölmesini Görüntüle seçeneğini seçin.

Ömer BAĞCI - İleri Excel Eğitimleri

Ömer BAĞCI – İleri Excel Eğitimleri

Belge Bölmesini Görüntüle düğmesine bastığınızda ekran görüntünüz aşağıdakine benzer şekilde olacaktır.

Ömer BAĞCI - İleri Excel Eğitimleri

Ömer BAĞCI – İleri Excel Eğitimleri

Bu ekranda üzerinde çalıştığınız dosyanın eğer varsa önceden girilmiş olan özelliklerini görebilirsiniz. Bu ekran üzerinden de dosyanız ile ilgili gerekli açıklama bilgilerini girebilir, girilmiş özellikleri değiştirebilirsiniz. Konunun eğitim videosunu izlemek isterseniz

http://www.vidoport.com/s/dosya-ozellikleri-ile-calismak-70-928.html

vidoport.com hakkında….

————————————————————————————————————————————————————-
Gerek kurumlara, gerek bireylere sunduğu üstün kalitedeki BT eğitim programlarıyla online eğitim sektöründe yerini alan vidoport.com Online Bilişim Akademisi, bütünüyle profesyonel bilişim eğitimlerine odaklanmış yapısı ve kadrosu ile en kaliteli eğitimi alabileceğiniz bir kuruluştur.
vidoport Online Bilişim Akademisi; Online Bilişim Eğitimleri Veren, yıllık ve aylık abonelik üzerinden çalışan bir eğitim sitesidir. Tüm eğitimlere kullanıcı adı ve şifre kullanılarak vidoport.com üzerinden erişilebilir. Eğitimlere katılmak için internet bağlantısı gerekmektedir.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.