İnterpromedya Yayıncılık – İstanbul İleri Excel Eğitimi 1. Grup Eğitimleri Tamamlandı


Her şey bilmekle başlar, paylaştıkça çoğalır” sloganıyla Türkiye Bilişim sektörüne yönelik tanıtım, bilgilendirme, pazarlama ürün ve hizmetleri sunan İnterpromedya Yayıncılık Etkinlik Yönetimi ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş. bünyesinde düzenlenen ve Ömer BAĞCI tarafından verilen İleri Düzey Excel Eğitiminin 1. bölümü başarıyla tamamlandı.

Bthaber, Btnet.com.tr, Bilişim 500, Bilişim Zirvesi ve BTVizyon toplantıları gibi çok sayıda iştiraki içinde barındaran İnterpromedya Yayıncıkta düzenlenen İleri Düzey Excel eğitimine katılanlar, Excel’i daha iyi ve daha etkin kullanmak için gerekli olan Klavye kısayollarını, Koşullu Biçimlendirme, Veri doğrulama gibi konularda eğitimlerini başarıyla tamamlamışlardır.

İnterproMedya - İleri Excel Eğitimleri

İnterpro Medya – İleri Excel Eğitimleri

Excel’i daha pratik kullanmak için gerekli olan kısayollar ve kolaylıklarında anlatıldığı İleri Düzey Excel eğitimde, katılımcılara http://www.vidoport.com üzerinden online üyelikleri ücretsiz olarak açılarak, Kurumsal ileri Excel eğitimlerimizden yararlanan firmalara ücretsiz olarak sunduğumuz 1 yıllık online Excel eğitimlerinden yararlanmaları sağlandı.

İleri düzey Excel eğitimlerinden sonra 1 yıl olarak açılan Online Excel eğitimleri, eğitimden sonra, eğitimde görülen konuların hatırlanması, tekrar edilmesi ve yeni konular öğrenmek için muhteşem bir fırsat sunuyor. Eğitim maliyetlerini de düşüren http://www.vidoport.com üzerinde çok sayıda Excel eğitimi bulunmakta ve sürekli olarak yeni Excel eğitim videoları eklenmektedir.

Firmanıza yönelik ileri düzey excel eğitimi almak için buradaki formu doldurabilir veya 0505 6948525 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.