İstanbul’da Özel Excel Derslerimizden Yararlanın.


Excel programını kullanırken kendinizi eksik hissettiğiniz konuları hızlı bir şekilde kapatmanın yolu kuşkusuz ki İleri Düzey Excel eğitimlerini Özel Excel dersleri şeklinde almak.

Excel’i etkin kullanmak ve Excel konusunda kendinizi geliştirmek için Özel Excel Derslerimizden yararlanın. Çok kısa bir süre de Excel konusunda kendiniz geliştirerek ve istediğiniz raporları, analizleri rahatlıkla yapar hale gelebilirsiniz.

Özel Excel Eğitimi alırken,

Eğitim aldığınız eğitmenin tecrübeli olması oldukça önemlidir. Sizin ne yapmak istediğinizi anlamalı ve sizi yönlendirmelidir.

Takıldığınız konularda, telefon, mail yolu ile ulaşılabilir olmalı ve size sürekli Excel konusunda destek olmalıdır.

http://www.vidoport.com üzerinde olduğu gibi, varsa/mümkünse online eğitimlerden yararlandırmalı ve eğitim konularının dışında da eğitim almanızı sağlamalıdır.

Özel İleri Düzey Excel Eğitimi veya Özel Excel eğitimi almak istiyorsanız 0 505 694 85 25 nolu telefondan bana direk ulaşabilirsiniz.

 

 

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.