İstanbul İleri Düzey Excel Eğitimleri Devam Ediyor… İstanbul Anadolum İnşaat İleri Düzey Excel Eğitimi


Yaptığı tüm işlerde teknoloji ve insan gücünü birleştirerek sağlam, güvenli, ferah, düzenli ve ekonomik yapılar inşaa eden Anadolum İnşaat, çalışanlarına yönelik olarak düzenlediğimiz İleri Düzey Excel Eğitimlerimiz Anadolu İnşaat Eğitim salonunda başladı..

Model Anadolun, Sinerji Rezidans gibi güçlü projelere imza atan Anadolum İnşaat, 18 saat sürecek olan ileri düzey Excel eğitimlerinde çalışanlarının daha verimli çalışmalarını, daha iyi analiz yapabilmelerini ve etkin bir Excel kullanımlarına sahip olmalarını hedefliyor.  

http://www.vidoport.com üzerinden 1 yıl boyunca da online Excel eğitimlerini alacak olan Anadolum İnşaat çalışanları, ileri düzey Excel eğitimleri tamamlandıktan sonra da eğitimlerini online olarak almaya devam edecekler.

Anadolum İnşaat’a özel hazırlanın eğitim notları ile birlikte, eğitimlerde gördükleri konuları takip etme şansı buluyorlar.

İstanbul İleri Excel Eğitimleri

İstanbul İleri Excel Eğitimleri

vidoport.com üzerinden alacakları online Excel eğitimleri sayesinde, ileri düzey Excel eğitiminde gördükleri konuları tekrarlayacaklar ve sürekli olarak güncel bilgilere sahip olacaklar.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.