Ücretsiz Excel Eğitimlerimizden Yararlanmak ister misiniz?


Ücretsiz Excel eğitimlerimizi iki farklı yoldan takip edebilirsiniz.

Eğer videolu eğitim almak isterseniz Youtube kanalımızda, 210+ dan fazla ücretsiz Excel eğitim videomuzun olduğunu biliyor muydunuz?

Excel’in hemen hemen her konusundan bulunan Excel eğitim videolarımız, kendinizi Excel konusunda geliştirmek ve hızlı bir şekilde Excel öğrenmek için size maliyetsiz bir çözüm sunuyor.

Youtube kanalımızdaki ücretsiz Excel eğitim videolarımız aylık 35.000+ den fazla izlemeye sahip ve videoları yüklemeye başladığımız 2011 tarihinden itibaren de 467.800+ den fazla  eğitim videolarımız izlenmiş.

http://www.youtube.com/bagciomer 

adresini ziyaret ederek; abone olarak, youtube kanalımızda yayınlayacağımız eğitim videolarından da haberdar olabilirsiniz.

Excel bilginizi ücretsiz olarak geliştirebileceğiniz bir başka nokta ise http://www.omerbagci.net adresindeki Excel blog sayfamız. Aylık 8500+ den fazla ziyaret alan omerbagci.net adresinde Excel konusunda yazılmış, çok sayıda eğitim yazısı ve youtube kanalımızdaki eğitim videolarına erişebilirisiniz.

Kurumsal Excel eğitimi veya bireysel excel eğitim alarak’da Excel’i hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Excel’i öğrenmek için en hızlı yöntem bire-bir dersler. Kurumsal eğitim veya bireysel olarak Excel’i öğrenmek istiyorsanız info@omerbagci.com.tr veya 0 505 694 85 25 nolu telefondan bana erişebilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.