Elektra Enerji İleri Düzey Excel Eğitimleri Tamamlandı


vidoport-elektra enerji ileri excel eğitimleri

vidoport-elektra enerji ileri excel eğitimleri

Enerjimizle Kazanın sloganıyla, Elektra Enerji, 2011 yılında EPDK’dan almış olduğu 20 yıl süreli Toptan Satış Lisansı ile öncelikle yurtiçinde elektrik enerjisi ticareti yapmaya başlamıştır. Elektra Enerji, tedarik ettiği elektriği hem toptan olarak hem de doğrudan serbest tüketicilere avantajlı fiyat seçenekleri ile sunabilmektedir.
Enerji sektöründe ikili anlaşmaların hayata geçmesiyle elektrik satışı çalışmaları da hız kazanmıştır. Elektra Enerji müşteri memnuniyeti odaklı satış stratejisi ile yola çıkmış olup uzman kadrosu ile ucuz enerji beklentilerine üst düzeyde cevap verebilmektedir.

Elektra Enerji’de düzenlediğimiz İleri Düzey Excel Eğitimimiz başarıyla sonuçlanmıştır.  Excel’in gelişmiş özelliklerini keşfeden katılımcılar, daha etkin bir Excel kullanmaya başlamışlar ve makrolar yardımıyla daha hızlı işlem yapmaya başlamışlardır.

Kurumsal olarak İleri Düzey Excel eğitimi almak için benimle, http://omerbagci.com.tr/6/iletisim/ adresinden iletişime geçebilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.