Network Sistemleri Üzerinde Uzman firma olan neocom Yapısal Kablolama ‘nın Excel eğitimleri başladı…


İstanbul merkezli olarak Network sistemi üzerinde kritik iş uygulamaları en uzun süre kullanılabilecek şekilde, Yapısal Kablolama sistemleri ile tasarlanır ve projeleri gerçekleştiren neocom Yapısal kablolama’nın Excel eğitimleri başladı…

Neocom Yapısal Kablolama

Neocom Yapısal Kablolama

Eğitim + Danışmanlık şeklinde bir proje olarak gerçekleştirilecek olan Excel ve İleri Düzey Excel eğitimlerinde amaç, neocom bünyesinde kullanılan Excel dosyalarının yeniden düzenlenerek, daha işlevsel olması için gerekli danışmanlık ve eğitimler gerçekleştirilecek.

Kurumsal Excel eğitimlerinde en önemli nokta, aslında Eğitmenin bu konulardaki tecrübesidir.  Excel eğitimi aldığınız eğitmenin tecrübeli olması ve bu alanda çalışıyor olmasına dikkat edilmeli.

Kurumsal olarak Excel eğitimi almak için 0505 6948525 nolu telefondan benimle direk iletişim kurabilir veya http://omerbagci.com.tr/15/iletisim-formu/ buradaki formu doldurabilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.