En iyi Excel eğitim sitesi olan vidoport.com ile tanıştınız mı?


Türkiye’nin en iyi Excel eğitim sitesi olan vidoport.com ile tanışın.

Excel konusunda kendinizi geliştirmek Yoğun bir çalışma temposunda, eğitimlere zaman ayırmak oldukça zor. Gelişen teknolojilere hızla ayak uydurmak, kariyerinizde fark yaratarak bir adım daha önde olmak için online Excel eğitim setlerimiz size farklı fırsatlar sunabilir.

Bünyesinde 1000+ den fazla eğitim videosunu içinde barındıran Türkiye’nin en iyi Excel eğitim sitesi vidoport.com; özellikle Excel eğitim video sayısı olarak Türkiye’deki en fazla Excel videosuna sahip olan sitedir.

Hangi sektörde çalışırsanız, çalışın etkin bir Excel kullanım becerisini vidoport.com üzerindeki online Excel eğitim videolarını istediğiniz zamanda ve hızda izleyerek kazanabilirsiniz.

Türkiye’nin en geniş Excel ve Ofis eğitim setlerine sahip olan vidoport.com üzerindeki Excel eğitim setleri ve diğer eğitim setleri, belirli bir mantığa göre düzenlenmiş ve eğitimler ona göre hazırlanmıştır.

Başlangıç seviyesindeki Excel eğitim setlerimiz, sizi Excel’i öğretirken, ileri düzey, uzmanlık setleri ise Excel’de uzman olanız için gereken konuları barındırmaktadır.

vidoport.com üzerindeki eğitimler;

Excel’i Etkin Kullanma ve İleri Düzey Excel,

Excel’i Etkin kullanma ve İleri Düzey Excel setimizde,  Excel programının en çok kullanılan özellikleri adım adım anlatılmıştır. Bu eğitim setimizde, İleri Düzey Excel eğitimlerimizde anlattığımız konuların eğitim videoları bulunmaktadır. Excel’de Koşullu biçimlendirmeleri kullanmadan, gelişmiş Grafikler oluşturmaya, Excel’in en çok kullanılan özelliklerinden olan Özet Tablolar oluşturmaktan, Excel’in pek bilinmeyen Çözücü uygulamasına kadar çok sayıda Excel eğitim videosu bu sette bulunmaktadır.

Excel İşlevleri Kullanmak ve Uzmanlaşmak

Excel İşlevini Kullanmak ve Uzmanlaşmak eğitim setimizde, Excel’in vazgeçilmezleri olan Excel işlevlerinin kullanım eğitim videoları bulunmaktadır. Bu eğitim seti, Excel’deki işlevleri etkin kullanmanızı, detaylarını öğrenmeyi ve iç içe birlikte İşlev kullanma becerisi kazandırır. Excel’in en kullanılan Eğer işlevinden Excel’de Düşeyara işlevinin kullanım eğitim videosuna kadar,  Excel’deki Çoketopla, Etopla işlevleri gibi iş dünyasında yoğun olarak kullanılan işlevlerin kullanımları anlatılmıştır.

Excel’de Kısayollar, Püf Noktalar Eğitimleri

Excel’in bilinmeyenleri, püf noktalarının anlatıldığı Excel Kısayolları, Bilinmeyenler eğitim setimizde, Excel’in günlük kullanımda işinize yarayacak çok sayıdaki kısayolunu, bilinmeyen özelliğini öğrenirsiniz. Eğer yoğun bir Excel kullanıcısı ise Excel Kısayollar ve Püf Noktalar eğitim setimiz tam size göredir.

Excel’i Öğrenmeye Başlamak ve İlerlemek

İş dünyasının en çok kullanılan programı olan Excel programını öğrenmek ve kendinizi Excel konusunda geliştirmek istiyorsanız, Excel’i Öğrenmeye Başlamak ve İlerlemek eğitim setimiz tam size göredir. Excel’i kullanmaya başlamaktan, Excel’de ilerlemeye başlamak için bu eğitim seti size yeterli gelecektir.

[ENG]-Excel Giriş-Orta-İleri-Uzmanlık

Excel’in İngilizce versiyonu için hazırlanan İngilizce Excel eğitim setimizde, Excel’in kullanımı İngilizce versiyon üzerinden anlatılmıştır. İngilizce Excel’i kullanmaya başlamaktan, sıralama yapmaya, Excel’de Pivot Table oluşturmaya kadar çok sayıda eğitim videosu İngilizce Excel üzerinden anlatılmıştır. İngilizce Excel eğitim setinde Excel’in sık kullanılan IF, COUNTIF, SUMIF, SUMIFS gibi işlevleri de anlatılmıştır.

Word Başlangıç-Orta-İleri Düzey

Microsoft Excel programından sonra en çok kullanılan Ofis programı olan Microsoft Word eğitim setinde, Word’ü kullanmaya başlamaktan, gelişmiş Word özelliklerini kullanmaya kadar her türlü konu Microsoft Word eğitim setimizde anlatılmıştır.

Dia Ticari Yönetim Sistemi

Değişime İlk Adım sloganı ile yola çıkan ve tamamen Bulut teknolojisi üzerinde çalışan Dia programının eğitim videolarını, bu eğitim setimizde tamamen ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu eğitim videoları Youtube üzerinden çekilmektedir.

Excel’de Uzman Olmak İçin Bilmeniz Gerekenler

Excel’i kullanıyorsanız, daha pratik Excel kullanmak için Excel Uzmanlık eğitim seti tam size göredir. Excel uzmanlık eğitim setinde, kullandığınız Excel programında uzmanlaşmak, daha hızlı hareket etmek için bilmeniz gerekenler Excel Uzmanlık eğitim videolarında anlatılmıştır.

Üyelerimizin Soruları ve Excel Çözümleri Eğitim Seti

vidoport.com’a üyelerimizin sorularından oluşan bu eğitim seti, çok farklı konularda ve uzmanlık düzeyinde bilgi gereken Excel dosyalarında oluşmuştur. Excel’de farklı konuları kapsayan soruların çözümlerinden oluşan bu Excel eğitim seti, farklı üyelerimizden farklı Excel soruları geldiği için, bilginize çok şey katabilir.

Excel’de Finansal ve Ticari İşlemler

Excel’de Finansal ve Ticari İşlemler eğitim setinde, örnek dosyalar ile Excel’in Finansal ve ticari hayatta kullanımını anlatılmıştır. Excel’de Cari takibi yapma, Excel’de ödeme takibi yapma gibi konuların anlatıldığı Excel Finansal ve Ticari İşlemler Eğitim setinde taksit takibinden, vade hesabına kadar çok sayıda konuyu öğrenebilir, örnek dosyalar ile uygulayabilirsiniz.

Sunumlar Hazırlama-PowerPoint Eğitimleri

Ofis programının en çok kullanılan programlarından olan PowerPoint Eğitim setinde, slaytlar oluşturmaktan, sunum dosyaları oluşturmaya kadar çok sayıda PowerPoint ile ilgili eğitim videosu bulunmaktadır.

Microsoft Windows 8.1 Eğitimleri

Microsoft Windows 8.1 eğitim setimizde, Windows programının kullanımı ve Windows 8 kullanmanın detaylarını öğrenebilirsiniz.

LibreOffice Programları Kullanmak

Ücretsiz ofis programın olan Libreoffice eğitim setimizde, Libreoffice programının kullanım detayları videolu şekilde anlatılmıştır.

Excel 2010 Başlangıç, Orta ve İleri Düzey Excel

Excel 2010 kullanıcısı iseniz, Excel 2010 Eğitim setimizde Excel 2010 konuları detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Excel 2010 Eğitim seti, başlangıçtan-ileri düzey’e çok sayıda eğitim videosu barındırmaktadır.

Google Drive ve Google Aps Uygulamaları

Google Drive ve Google Aps eğitim setimizde,  Google Drive kullanımı ve Google Etablolar, Doküman gibi programlarının kullanımları anlatılmıştır. Bilgisayarınıza nasıl Google Drive kurarsınız ve E-Tablolar’ı nasıl kullanırsınız gibi soruların cevabı, Google Drive eğitim setimizde

Outlook ile E-posta, Kişiler ve Takvim Kullanımı

Ofis programları için Kurumsal’da en çok kullanılan program olan Microsoft Outlook eğitim seti’nde E-posta alıp-göndermekten, kişiler ile çalışmaya kadar farklı konular anlatılmıştır. Eğer çalışmaya başlayacaksanız ve Outlook Eğitim seti’ndeki videoları izlemenizi öneririz.

Excel Dashboard Rapor Hazırlama Eğitimi

Excel’in hemen hemen tüm fonksiyonlarının kullanıldığı Excel Dashboard Eğitim setinde Excel rapor ekranları nasıl oluşturulur, Excel’in grafikleri, özet tabloları, dilimleyici gibi özelliklerini raporlar oluşturmak için nasıl kullanırsınız gibi konular anlatılmıştır.

Genel Bilgisayar ve Tablet Kullanım Eğitimleri

Genel Bilgisayar ve Tablet kullanım eğitim setimizde, Bilgisayar ve tablet kullanırken karşılaştığınız sorunları ve çözümleri ile günlük kullanımda işinize yarayacak kısayollar anlatılmıştır.

Dijital Ajanda Programı- OneNote Eğitimleri

Microsoft Ofice programları arasında yer alan OneNote eğitim setinde, bir dijital ajanda olan OneNote programının kullanımını öğrenebilir, tüm bilgilerinizi dijital ajanda programı olan OneNote’da depolayabilirsiniz.

Profesyonellerin Buluşma Noktası-Linkedin Eğitimi

Profesyonellerin buluşma noktası olan Linkedin nasıl kullanılır. Linkedin profili nasıl oluşturulur, Profil oluştururken nelere dikkat etmek gerekir gibi  tüm sorularınızın cevapları Linkedin eğitim setimizde..

Virüs Programları

Bilgisayarınızı virüslerden temizlemek için neler yapmalısınız, Virüs programları video eğitimlerinde farklı programlar ile virüs taraması nasıl yapılır gibi konular anlatılmıştır.

vidoport.com Hakkında

vidoport.com’a nasıl üye olunur, üyelikler nasıl yenilenir gibi, üyelerimizin merak ettiği soruların cevapları bu eğitim setinde anlatılmıştır.

vidoport.com üzerinde Excel eğitim setleri ile birlikte çok sayıda farklı Ofis eğitim seti de bulunmaktadır. Word Eğitim setinde A’dan Z’ye tüm Word eğitimlerinizi alabilir, PowerPoint eğitim seti ile de sunumlar hazırlama eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

vidoport işinizde bilgisayar ile ilgili ihtiyaç duyacağınız bilgileri bulmak için en hızlı yollardan biridir.

10274225_927332904040985_8276918965242317036_n.jpg

http://www.vidoport.com

Kaynak: http://vidoport.com/excel-word-egitim-setleri-videolari/

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.