Online Excel Eğitim Sitemiz Vidoport.com’da Etiket Sistemi Devreye Girdi


Türkiye’nin en geniş Office eğitim portalı olan vidoport.com’da etiket sistemimiz devreye girdi. Eğitim setlerinden bağımsız olarak etiketler, eğitimlerin konularına göre yapılandırıldı.

vidoport.com’un ana sayfasından da erişilebilen etiket  ile, vidoport.com üyelerinin daha hızlı eğitimlere ulaşması hedefleniyor.

vidoport.com etiket sistemi.png

Üst banner ‘da yer alan etiket sistemine tıkladığınızda veya alt tarafta yer alan etiketlere tıkladığınızda karşınıza tüm etiketlerin bulunduğu sayfa açılıyor.

vidoport.com etiketler

Burada bulunan etiketleri Alfabetik sırada yada video sayısına göre sıralayabiliyorsunuz.  Harflerin bulunduğu ifadelere tıkladığınızda ise, o harf ile başlayan etiketlere erişebiliyorsunuz.

Herhangi bir etiketin üzerine tıkladığınızda ise, o etikete ait olan eğitim videoların erişebiliyorsunuz.

vidoport etiket dersleri

Tıkladığınız etikete sahip olan eğitim videoları, setten bağımsız olarak geliyor. Buradaki izlemek istediğiniz dersin üzerine tıkladığınızda ise o ders ait olan kategoriye gidiyorsunuz.

vidoport.com’a üye olarak, istediğiniz üç eğitim videosunu izleyebilirsiniz. Ücretli üye olduğunuz da ise 1.000+ den fazla eğitim videosuna erişebilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.