Ankara Andritz Hydro İleri Düzey Excel Eğitimimiz Tamamlandı


Tüm Türkiye ve Dünyanın farklı ülkelerinde faaliyet gösteren  Andritz Hydro Ltd. Şti. ‘nde gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimimiz tamamlandı.

Farklı birimlerden çalışanların katıldığı İleri Düzey Excel eğitimimizde, Excel’in kısayolları, kolaylıkları gibi çalışanların günlük kullanımda çalışmalarına hız katacak yöntemler, Koşullu Biçimlendirme, Data Validation, Sumif, Sumifs, Vlookup, İndex, Match gibi işlevlerin kullanımı, Pivot Table oluşturma ve detayları gibi konular detaylıca anlatıldı.

Andritz Hydro Logo

Eğitime katılanların eğitimden maksimum verimi alabilmeleri için vidoport.com üzerinde online eğitimleri açıldı. Eğitime katılanlar, 3 ay boyunca eğitimlerine online olarak da devam edebilecekler.

Kurumsal veya online olarak çalışanlarınıza İleri Düzey Excel eğitimi aldırmak isterseniz, info@vidoport.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.