Office 365 ile Office 2016 arasındaki fark nedir?


Office 365 , Office programın en son sürümü içeren bir abonelik hizmetidir. Office 365 aboneliğini aylık veya yıllık temelinde ödenecek seçebilir ve farklı paketlerden yıllık abonelik alımı yapabilirsiniz. Office 365 paketinde yer alan Excel, Word programları sürekli olarak güncellenir. Yeni çıkan bir özellik, güncelleme yaptığınızda bilgisayarınıza yüklenir. Örneğin Yeni güncelleme ile gelen Office 365 Excel’deki Huni grafik özelliği, Kutulu olarak satılan Excel 2016’da bulunmamaktadır.
Office 365 Eğitimleri vidoport.com.png
Office 2016 ise Tek seferlik satın alınan ve PC veya MAC bilgisayarlara yüklediğimiz programdır. Excel, Word ve PowerPoint gibi Office 2016 uygulamalarını kutu olarak satın alıp PC veya MAC bilgisayarınızda kurduğunuzda yeni özellikler yayımlandığında uygulamalarınızı güncellenmez.Office Online , web tarayıcınızda kullanabileceğiniz Office ücretsiz sürümüdür.

Gerek Office 365, Office 2016 paketlerinde anlatılan konuların eğitimlerini online olarak vidoport.com üzerinde bulabilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.