Gebze Dashboard Raporlama Eğitimi: Linde Gaz Excel’de Dashboard Raporlama Eğitimleri Tamamlandı


Linde Gaz Türkiye’de üst düzey yöneticilerin katıldığı Excel’de Dashboard Raporlama eğitimleri başarıyla Linde Gaz bünyesinde gerçekleştirildi.

Excel’in gelişmiş özelliklerini kullanarak raporlar oluşturma olarak’ta adlandırılabilecek Excel’de Dashboard Raporlar oluşturma eğitimlerine katılım için İleri Düzey Excel bilgisine ihtiyaç var.

Linde Gaz Excel Eğitimi

Linde Gaz Excel Dashboard Raporlama Eğitimi

Excel’in Çoketopla (Sumifs), Koşullu Biçimlendirme’nin ileri düzey teknikleri-Eğer (İf)- İndis (İndex)- Kaçıncı (Match)- Özet Tablolar (Pivot Tables) gibi  özelliklerinin ve Geliştirici (Developer) sekmesinde yer alan onay kutusu-seçenek düğmesi gibi araçlarında raporlarda kullanımlarının anlatıldığı Excel Raporlama eğitimleri, oldukça yoğun ve bol uygulamalı olarak gerçekleştiriliyor.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.