Excel’i öğrenmeye başlamak, ilerlemek ve uzman olmak için hangi eğitimleri izlemelisiniz…


vidoport çalışırken ihtiyaç duyduğunuz tüm bilişim konularında eğitimler içeren ve sürekli güncellenen bir online eğitim sitesidir ve tüm eğitimlere 7/24 Mobil ve PC üzerinden internet aracılığı ile erişebilirsiniz.

Excel öğrenmeye, ilerlemeye, uzmanlaşmaya nereden başlamalısınız?

İş dünyasının en çok kullanılan programlarının başında gelen Excel programını vidoport.com üzerindeki Excel eğitim setlerimiz ile başlangıçtan ileri düzey’e kadar tüm konuları ile rahatlıkla 7/24 öğrenebilirsiniz.

 Excel’i öğrenmeye başlamak için:

Excel’i öğrenmeye başlamak veya Excel konusunda az da olsa bilginiz varsa ve geliştirmek istiyorsanız, vidoport.com üzerindeki Başlangıç ve Orta Düzey Excel eğitim setlerimizden yararlanabilirsiniz.

vidoport.com Excel öğrenmeye başlamak eğitim seti.png

İleri Düzey Excel eğitimi ve konularını öğrenmek için:

Excel’i kullanıyor ve kendinizi Excel konusunda geliştirmek istiyorsanız, vidoport.com üzerindeki İleri Düzey Excel Eğitim setlerinden yararlanabilirsiniz.

vidoport.com Online İleri Düzey Excel eğitim videoları seti.png

İleri Düzey Excel konularında çok sayıda eğitim seti ve Excel eğitim videosu bulunan bu setimizde, Excel’in gelişmiş özelliklerini, Excel’in fonksiyonlarının kullanımlarını, Excel’de grafikler oluşturmayı, Excel’in zaman kazandıran özelliklerini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Excel’de Uzman olmak istiyorsanız:

Excel konularına hakim ve Excel konusunda uzmanlaşmak istiyorsanız, Excel’in Uzmanlık eğitim videolarımız  ve Excel uzmanlık eğitim setleri ile bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

vidoport.com Online Excel Uzmanlık Eğitim videoları eğitim seti.png

İleri Düzey Excel eğitimlerinin de üstündeki Excel Raporlama, Excel Grafikleri de uzmanlık gibi konuları kapsayan bu eğitim setlerimiz ile Excel’de uzmanlık düzeyinde bilgiye sahip olabilirsiniz.

vidoport.com üzerinde Excel dışında da çok sayıda eğitim seti var. Outlook kullanımından, PowerPoint slaytlarını hazırlamaya kadar çok sayıda eğitim setimiz kullanımınıza açıktır.

Kaynak: Excel eğitimleri, vidoport.com, Ömer BAĞCI, Excel’i öğrenmeye başlamak,

 

 

 

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.