Gaziantep İleri Excel Eğitimi: ÇİMKO Çimento İleri Düzey Excel Eğitimleri tamamlandı.


Müşteri memnuniyeti, Kalitede liderlik, Çevre dostu olmak ve çevreyi korumak, Yeni teknolojileri yakından izlemek vizyonuna sahip olan Çimko çimento’da gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimimiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.

2 gün süren ve oldukça yoğun bir şekilde geçen İleri DÜzey Excel eğitimlerimimizde, katılımcılara Excel’i etkin kullanmaları için gerekli olan kısyaollar, özellikler ve Excel’in gelişmiş özellikleri anlatıldı.

cimko vidoport ömer bağcı ileri düzey excel eğitimi.jpg

İleri Düzey Excel eğitimine katılanlara vidoport.com üzerinden online üyelikte açıldı ve eğitimden sonra 1 yıl boyunca tüm Excel ve diğer MS-Office konularındaki eğitimleri izleyebilecekler.

çimko gaziantep ileri düzey excel eğitimi ömer bağcı.jpg

Kaynak Kelimeler: Gaziantep İleri Düzey Excel eğitimi, Kahramanmaraş İleri Düzey Excel eğitimi, vidoport.com, Ömer BAĞCI

 

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.