Konya Kalem Yeminli Mali Müşavirlik İleri Düzey Excel Eğitimi tamamlandı.


Temmuz 2015 faaliyete geçen ve organizasyon olarak yeni ancak, tecrübe olarak oldukça geniş ve yeterli bir birikime sahip olan Kalem Yeminli Mali Müşavirlik çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimi başarıyla gerçekleştirildi.

Kalem YMM Konya.JPG

Kalem Yeminli Mali Müşavirlik çalışanları ile birlikte gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitiminde, çalışanların Excel dosyaları üzerinde daha hızlı ve verimli bir şekilde çalışmaları için gerekli olan konular ile Excel’in raporlamaya yönelik özelikleri anlatıldı.

Konya Kalem Ymm ileri düzey Excel eğitimi-2Yeminli Mali Müşavir Serhat Ademoğlu’nun da bizzat tüm eğitim boyunca katıldığı ve Kalem Yeminli Mali Müşavirlik eğitim salonunda gerçekleştirilen eğitim oldukça verimli bir şekilde tamamlandı.

vidoport.com üyelikleri açıldı.

Konya’da Yeminli Mali Müşavirlik alanında faaliyet gösteren Kalem YMM çalışanlarına aldıkları İleri Düzey Excel eğitimindeki konuları unutmamaları ve tekrar konularına bakabilmeleri için vidoport.com üyelikleri açıldı.

 

 

 

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.