Excel, Vidoport, Eğitimler Haftanın Özeti


Eğitimler, seyahatler ile oldukça yoğun geçene bir haftayı daha bitirdim.

Gebze’de Tubitak UME- Tubitak Ulusal Metroloji çalışanlara yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimi başarıyla sonuçlandı. Oldukça yoğun bir katılım olan Tubitak UME İleri Düzey Excel eğitiminde, Excel’in gelişmiş özellikleri, kısayollar ve diğer konular detaylı olarak işlendi.

Çalışanların vidoport.com üyelikleri de açılarak, UME çalışanlarının bir yıl daha online eğitimlerden yararlanmaları sağlandı.

Cuma-Cumartesi günü ise Ankara ya geçerek Ankara OSB’de bulunan Nurol Makina’nın 2. Grup İleri Düzey Excel eğitimlerini tamamladık.

Tubitak UME çalışanlarına yaptığımız gibi, Nurol Makina çalışanlarına  da 1 yıllık vidoport.com üyeliği de açıldı. 

Kurumsal eğitimlerimize katılanlara 1 yıllık vidoport.com üyeliği vererek, eğitimite anlatılan konuları ve diğer Excel ve diğer konulardaki videoların tamamını izleyebiliyorlar.

vidoport.com üzerinde yeni eğitimlerimiz hazırlanıyor. Farklı eğitmen arkadaşlarımız ile görüşmelerimiz ve site üzerindeki geliştirmeler devam ediyor.

Yıllık üyeliklerde %50 indirim fırsatımız devam ediyor. 100 üye ile sınırlı olan bu üyelik fırsatını kaçırmamanızı dilerim.

Haftaya, Uşak ve Ankara eğitimleri var.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.