Erbakır İleri Düzey Excel 2010 Eğitimleri 6 Grup Olarak Tamamlanmıştır…


Denizli’nin en büyük firması olan ER-BAKIR’da düzenlenen İleri Düzey Excel 2010 eğitimleri 6 grup olarak tamamlanmıştır. Oldukça yoğun geçen eğitimler, her bir grubun 2 gün boyunca toplam 12 saatlik katılımları ile gerçekleşmiştir.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

http://www.vidoport.com üzerinden Excel, İleri Düzey Excel Eğitimleri, Excel Uzmanlık Eğitimleri, Excel İşlevler eğitimleri, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Outlook, Google Drive, Libre Office eğitimleri ile Windows 8 ve Virüs Programlarının eğitimlerini alabilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Response to Erbakır İleri Düzey Excel 2010 Eğitimleri 6 Grup Olarak Tamamlanmıştır…

  1. İbrahim YILDIZ dedi ki:

    Erbakır çalışanlarından “İleri excel” kursuna katılan ve başaran kursyerleri candan kutlarım. Konunun uzmanı sayın Ömer BAĞCI gibi bir uzman eğitmenden dersleri almak çok büyük bir şans.

    “İleri Excel” bilgisi, excel’in tüm özelliklerinden yayarlanmak ve profosyonelce uygulamalar geliştirmek için idealdir, Veri işlemede güvenli ortamlar sağlamak ve en önemlisi arayüzler (form) oluşturarak bilgi işlemenin keyfini artıran en önemli unsurdur.

    Bu uygulamaları gerçekleştirebilen kursiyerler, başarıları ile aldıkları keyifle kendilerini arşimet sanıp, büyük mutluluklar yaşamaları uzak değil…

    Başta Sayın Ömer BAĞCI, kursiyerleri ve yetkilileri tebrik eder, başarılarının devamını dilerim…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.