Uzaktaki Bilgisayarlara Bağlanmak-Ammyy Programı


Eğer bulunduğunuz bilgisayardan başka bir bilgisayar bağlanmanız gerekebilir. Bu tür bağlantılar için Teamviewer gibi programları kullanabileceğiniz gibi, ammyy türü programları da kullanabilirsiniz.  www.ammyy.com adresine girerek yeşil renkte olan Start Working with Ammyy Admin ifadesinin üzerine tıklayın. Dosyanızı masaüstüne kaydettikten sonra karşı bilgisayar için de aynı işlemi uygulayın.

programı çalıştırdıktan sonra bağlanmak istediğiniz bilgisayarın sol üst köşede bulunan ID ifadesini İstemci ID’niz kısmına yazdıktan sonra Bağlan ifadesine tıklayın. Karşı tarafta bir uyarı açılacak ve Kabul Et ifadesine tıklaması gerekecektir.

Virüs programlarından bazıları bunu zayıf bir virüs olarak bulabiliyor. Kabul et diyerek kullanabilirsiniz.

 

http://www.vidoport.com üzerinden Excel, İleri Düzey Excel Eğitimleri, Excel Uzmanlık Eğitimleri, Excel İşlevler eğitimleri, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Outlook, Google Drive, Libre Office eğitimleri ile Windows 8 ve Virüs Programlarının eğitimlerini alabilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.