Yeni ve Farklı Bir Windows : Windows 8


Windows XP, Windows Vista derken Windows 7 programını yeni yeni kullanmaya başlamıştık. Microsoft yeni bir Windows programının ilk beta sürümünü yayınladı: Windows 8

I-Phone ve I-Pad kullanıcılarının alışkın olduğu dokunarak kullanma alışkanlığı tamamen bilgisayarınıza geliyor. Her ne kadar klavye ve fare ile tam uyumlu çalışsa da yeni Windows, dokunmatik ekranlar ve tablet pc’ler için vazgeçilmez olacak gibi görünüyor. I-Pad sistemlerinin mevcut kullanılan sistemler ile uyum sağlamaması (örneğin muhasebe programının i-pad ‘de çalışmaması gibi sorunlar yeni Windows tablet pc’ler için sorun olmaktan çıkıyor.

Kullanıcılar için yeni bir deneyim olacak olan Windows 8’e alışıncaya kadar bayağı zorluk çekilecek ama kolay alışılacak gibi görünüyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

http://www.vidoport.com üzerinden Excel, İleri Düzey Excel Eğitimleri, Excel Uzmanlık Eğitimleri, Excel İşlevler eğitimleri, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Outlook, Google Drive, Libre Office eğitimleri ile Windows 8 ve Virüs Programlarının eğitimlerini alabilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.