Denizli – Denizgaz İleri Düzey Excel Eğitimi Tamamlandı…


Denizli’de faaliyet gösteren ve  Denizgaz Ltd. Şti. de düzenlenen Excel eğitimimiz tamamlandı. Denizgaz Sanayi Gazları A.Ş’de düzenlenen İleri Düzey Excel eğitimimiz oldukça başarılı bir şekilde tamamlandı.

Şirketlere Yönelik İleri Düzey Excel Eğitimleri

Şirketlere Yönelik İleri Düzey Excel Eğitimleri

Excel’de listeler de çalışmak, özet tablolar oluşturmak ve Eğer işlevi gibi işlevlerin kullanımlarının anlatıldığı ve uygulama sınavlarının yapıldığı eğitimimiz 12 saat sürdü. İleri Excel eğitimi alan tüm firmalarda olduğu gibi, Denzigaz personeline http://www.vidoport.com üzerinden online üyelikler açılarak, eğitimlerini, eğitim sonunda da devam etmeleri sağlandı. İleri düzey Excel eğitimlerimize katılmak ve şirketinize yönelik ileri düzey excel eğitimi almak istiyorsanız buradaki formu doldurmanız yeterlidir.   http://www.vidoport.com üzerinden Excel, İleri Düzey Excel Eğitimleri, Excel Uzmanlık Eğitimleri, Excel İşlevler eğitimleri, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Outlook, Google Drive, Libre Office eğitimleri ile Windows 8 ve Virüs Programlarının eğitimlerini alabilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.