Kurumsal İleri Excel Eğitimlerimiz http://www.vidoport.com üzerinden Online Excel Eğitimi hediyeli….


Şirketlere yönelik düzenlediğimiz İleri Excel eğitimlerine katılanlar, vidoport.com üzerinden Online Excel eğitimlerimizden eğitim sonrası 1 yıl ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.

Genel olarak İleri Excel eğitimleri kısa sürdüğü için, eğitime katılanlar daha sonra eğitimlerde gördüklerini hatırlamakta zorluk çekebiliyorlar. vidoport.com tarafından şirketlere yönelik düzenlenen ileri excel eğitimlerinde, eğitime katılanlar online excel üyeliklerinden ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar. Bu sayede eğitimde gördüklerini eğitim sonunda da takip etme, takıldıkları nokta eğitim videolarına ulaşabilme ve eğitim dışında görmedikleri konuları da öğrenme şansına sahip oluyorlar.

Genel olarak 12 veya 16 saat olarak yoğun bir Exel eğitimine katılanlar, eğitim sonunda gördüklerini ve öğrendiklerini hemen uygulama şansı bulamadığı için, eğitimlere öğrendiklerini unutuyorlar. Böyle olunca alınan eğitim de öğrenilen konuların büyük bir kısmı kullanılmıyor. Online Eğitimlerimiz bu açığı kapatarak, eğitim sonunda da gördükleri konularda eğitimlerini tamamlamalarını ve yeni konular öğrenmelerini sağlıyor. Kısa süreli ve yüksek ücretli olan İleri Excel eğitimlerinin maliyetleri de bu sayede düşmüş oluyor. Şöyle ki 12 kişi bir İleri Excel eğitimine katıldığında, örneğin 1.500 tl eğitim bedeli ödemişse, kişi başına 49 tl ye satılan eğitimi ücretsiz olarak alacakları için, eğitim neredeyse 3 de 1 oranında ucuzluyor.

Eğer firmanıza ileri Excel eğitimini aldırmak isterseniz; 0505 6948525 nolu telefondan veya info@vidoport.com veya buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Ücretsiz üyelik sunduğumuz  vidoport.com hakkında….

————————————————————————————————————————————————————-

Gerek kurumlara, gerek bireylere sunduğu üstün kalitedeki BT eğitim programlarıyla online eğitim sektöründe yerini alan vidoport.com Online Bilişim Akademisi, bütünüyle profesyonel bilişim eğitimlerine odaklanmış yapısı ve kadrosu ile en kaliteli eğitimi alabileceğiniz bir kuruluştur.

vidoport Online Bilişim Akademisi; Online Bilişim Eğitimleri Veren, yıllık ve aylık abonelik üzerinden çalışan bir eğitim sitesidir. Tüm eğitimlere kullanıcı adı ve şifre kullanılarak vidoport.com üzerinden erişilebilir. Eğitimlere katılmak için internet bağlantısı gerekmektedir.

Online Eğitimlerimiz ile,

  • Zamandan ve mekandan bağımsız olarak eğitimlerinizi alabilirsiniz.
  • Eğitimlere başlama düzeyinizi siz belirlersiniz. İstediğiniz konudan başlayabilir, istediğiniz konuya geri dönebilirsiniz.
  • İster tabletinizden, isterseniz cep telefonunuzdan eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Kursa yetişme derdi olmadığı için eğitimlerinizi istediğiniz zamanda alabilir, istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • Eğitimlerde anlatılan konulardaki uygulama dosyalarını indirerek, eğitimle aynı anda uygulama yapabilirsiniz.
  • Sürekli güncellenen içerikler ile güncel kalırsınız ve yeniliklerden haberiniz olur.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.