Başarılı geçen bir İstanbul İleri Excel Eğitimi ardından…


Yıldız Meşrubat- İstanbul İleri Düzey Excel Eğitimi başarıyla gerçekleşti.

14 Saatlik yoğun bir program olarak geçekleşen Yıldız Meşrubat- İstanbul İleri Düzey Excel Eğitiminde katılımcılara, Excel’in bilinmeyen özellikleri, sık kullanılan kısayollar ile Koşullu biçimlendirme, Veri doğrulama, eğer işlevi, Özet tablo kullanımı gibi detaylar anlatıldı.

Uygulamalı sınavların da olduğu eğitimde, katılımcılar öğrendiklerini eğitime özel hazırlanmış sınav sorularında test etme şansı buldular.

İleri Excel eğitimlerimiz, şirket içinde kullanılan Excel düzeyinin bir standarta oturtulmasında ve kullanıcıların Excel’i keşfetmesi ve daha verimli kullanabilir hale gelmelerini sağladığı için, tüm şirketlerin ihtiyaç duydukları bir konu aslında. Genel olarak 12 saat düzenlenen eğitimler 16 saat’te de çıkabiliyor. İleri düzey Excel eğitiminin verimli olabilmesi, eğer katılımcılar arasında seviye farkı var sa 16 saat olarak düzenlenmeli. Uygulamalı sınav’ında yapılması ile eğitim sonunda kişiler öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme şansı da buluyorlar.

İleri düzey Excel eğitimlerimiz, http://www.vidoport.com üzerinden online eğitimler ile de desteklendiği için, eğitim sonunda katılımcılar gördükleri konuları tekrar etme, eğitimde almadıkları konuları öğrenme ve takıldıkları konularda destek alma şansına sahip oluyorlar.

Eğitim sonunda oldukça önemli olan http://www.vidoport.com üzerinden üyelik, katılımcının eğitimlerini tamamlama fırsatı da sunuyor.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.