İstanbul İleri Düzey Excel Eğitimleri Devam Ediyor..


Şirket çalışanlarına ve  Yöneticilere  yönelik olarak düzenlenen Kurumsal  ve  Özel İleri Düzey Excel Eğitimlerimiz devam ediyor.

Çalışanların daha iyi Excel kullanmaları, daha hızlı raporlama ve analiz yapabilmelerini sağlayan  İleri

Düzey Excel eğitimlerimiz 6, 12, 18 Saat olarak düzenleniyor. Örnek dosyalar üzerinden hızlı bir şekilde ilerleyen Excel eğitimlerimizde eğitim sonunda uygulama sınavları yapılarak eğitime katılanların, eğitimlerde gördükleri konuları daha iyi anlamalarını ve uygulamalarını sağlanıyor.

şirkete özel olarak da hazırlana bilen  Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimlerimizin içeriklerine bu linkten erişebilirsiniz.  Kurumsal Excel eğitim referanslarına bu linke tıklayarak ulaşabilir, 0505 694 8525 veya info@omerbagci.com.tr adresinden kurumsal excel eğitimleri için benimle irtibata geçebilirsiniz.

Kurumsal Excel eğitimlerine katılanlara http://wwww.vidoport.com üzerinden 1 yıllık online Excel üyeliği ücretsiz olarak veriliyor.

Özel Excel Derslerimizden Yararlanın…

Excel konusunda eksikliklerinizi kapatmanın ve hızlı bir şekilde yol almanın en hızlı yolu kuşkusuz ki, Özel İleri Düzey Excel dersi almak, özel Excel derslerinde, ders içeriği, süresi ve hızı tamamen özel Excel dersi alan kişiye göre ayarlandığı için, hızlı bir şekilde Excel konusunda ilerlemek mümkün oluyor.

Özel Excel dersi aldığınız eğitmenin bu konuda tecrübeli olması, dersin işleyişini kolaylaştırdığı gibi, özel excel dersi alan kişinin de yapmak istediklerini anlamada ve Excel dersi alan kişiyi doğru şekilde yönlendirme de önemli oluyor.

Excel onusundaki eksikliklerinizi hızlı bir şekilde gidermek ve özel Excel derslerinden yararlanmak için info@omerbagci.com.tr veya 0505 6948525 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.