İstanbul’da düzenlenen İnterproMedya İleri Excel eğitimi 2.grup tamamlandı.


Bthaber, Btvizyon ve Bilişim Zirvesi gibi çok sayıda faaliyeti bünyesinde yürüten İnterpro Medya’nın 2 grup İleri Düzey Excel Eğitimleri İstanbul’da tamamlandı.

İnterpro Medya da, İleri düzey Excel eğitimine katılanlar, Excel’de sayfa yapıları ile çalışmaktan, Excel raporlamaları için özet tablolar oluşturmaya kadar geniş bir yelpazede eğitim aldılar.

İstanbul’da düzenlenen İnterpro Medya İleri Excel eğitiminde de olduğu gibi, şirketlere yönelik olarak düzenlediğimiz ileri excel eğitimlerinde, eğitim içerikleri eğitim düzenlenen firmaya ve faaliyet alanına göre düzenlenebiliyor.

Firmanın iş yapısına göre düzenlenen ileri excel eğitimlerin de katılımcıların çalıştıkları alanlardaki kısayollar, bilinmeyen özellikler ve Excel’i en hızlı ve en verimli şekilde kullanmalarını sağlayacak özelliker anlatılıyor.

Katılımcıya özel hazırlanan eğitim notları ve http://wwww.vidoport.com üzerindeki online eğitimler sayesinde, ileri exel eğitimine katılanlar, eğitim sonrasında da 1 yıl süreyle eğitimlerine online olarak devam ediyorlar.

Online Excel eğitimeleri sayesinde katılımcılar, zamandan bağımsız bir şekilde İleri düzey Excel eğitimlerini alabiliyorlar ve gördükleri/görmedikleri tüm Excel konularında eksikliklerini gidererek iyi bir Excel kullanıcı oluyorlar.

Excel eğitimi veren bir çok kuruluşa göre fark yaratan online eğitim desteğimiz, kursa katılanların eğitim sonrasındaki en büyük desteği oluyor. Genel olarak kısa süreli düzenlenen İleri Excel eğitimlerinde, eğitime katılanlar, eğitim sırasında anlatılanları yapıyorlar ama eğitim sonrasında yoğun iş temposuna devam ettiklerinden eğitimde gördükleri 10 konudan 7-8’ni uygulama şansı bulamıyorlar. Vidoport.com aracılığıyla alınan kurumsal eğitimlere katılanlar, online excel eğitimi üyeliği sayesinde eğitimlerini 1 yıl boyunca devam ettirebiliyorlar.

Şirketinize özel kurumsal Excel eğitimi almak için info@omerbagci.com.tr adresine bilgi maili atabilir yada 0 505 694 85 25 nolu telefondan benimle irtibata geçebilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.