Özel Excel Dersleri ile Excel’i Hızlı bir şekilde öğrenin..


İş hayatında yoğun bir kullanıma sahip olan Excel programını öğrenmenin belki’de en hızlı yolu özel Excel eğitimi almak. Uzman bir Excel eğitmeni ile çalışırsanız, oldukça hızlı bir şekilde Excel’i detayları ile öğrenebilir ve Uzman bir Excel kullanıcı olma yolunda ilerlersiniz.

Özel Excel  ve İleri düzey Excel Eğitimlerimiz, eğitime katılanların ofislerinde/evlerinde veya bizim eğitim salonlarımızda gerçekleştiriliyor.  Genel olarak 12 saat süren İleri düzey Excel eğitimlerimiz, özel Excel eğitimlerimiz sayesinde 8-10 saate kadar düşebiliyor.

Excel eğitmeni ile birlikte 1-1 çalışıldığı için,  eğitime katılanların merak ettikleri tüm konular, çalıştığı alan ile ilgili örnekler üzerinden eğitimler işleniyor. Eğitime katılanların çalıştığı alana göre eğitim düzenlendiği için, özel Excel eğitimlerimiz oldukça verimli geçiyor.

Online eğitim sitemiz olan, http://www.vidoport.com üzerinden de online üyelik açılan Özel eğitime katılan öğrencilerimiz, eğitim sonunda da, eğitimlerini tamamlayabilirsiniz.

Özel İleri Düzey Excel eğitimleri için 0 505 694 85 25 nolu telefondan bize ulaşabilir, omer.bagci@vidoport.com adresinden benimle irtibata geçebilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Response to Özel Excel Dersleri ile Excel’i Hızlı bir şekilde öğrenin..

  1. ali öztürk dedi ki:

    eksel öğrenmek istiyorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.