Soğuk Havalarda Excel Öğrenmenin En İyi Yolu – vidoport.com


Karlı havalarda Excel öğrenmek için kursa gitmek zorunda olmadan eğitimlerinizi tamamlamanızın en iyi yolu kuşkusuz ki https://www.vidoport.com

Soğuk Havalar - Online Excel Eğitimleri

Soğuk Havalar – Online Excel Eğitimleri

Yıllık ve aylık abonelik sistemiyle çalışan, genel bilgisayar kullanımı ve MS-Office Programlarında bireysel ve kurumsal eğitimler veren online bir eğitim sitesi olan vidoport.com da Tüm eğitimlere, kullanıcı adı ve şifre kullanılarak internet üzerinden rahatlıkla her yerden, günün her saati erişilebilir. Eğitim videoları 7/24 online izlenebilir, aynı zamanda örnek uygulama dosyalarıyla eğitimler bire bir takip edilebilmektedir.

İleri Düzey Excel ve MS-Office programlarında uzmanlaşmak; online eğitimin zaman, mekan, hız, uygun maliyet avantajlarından yararlanmak isteyen pek çok kişiye eğitim verilmektedir. vidoport.com, profesyonel bilişim eğitimlerine odaklanmış yapısı ve kadrosu sayesinde, üyelerine ileri düzey eğitim imkanları sunmaktadır.

vidoport.com’da Excel ile ilgili olarak aradığınız her bilgiyi bulabilirsiniz.

http://www.vidoport.com

 

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.