İstanbul – Essilor İleri Düzey Excel Eğitimleri Başladı…


Dünyada ihtiyaç duyan herkese daha iyi görebilmeleri için ihtiyacına uygun çözümler sunan Essilor International, gözdeki kırma kusurlarını düzelten optik camlarda dünyada lider olan Essilor İleri Düzey Excel eğitimlerimiz başladı.

essilor İleri Düzey Excel Eğitimleri

Essilor İleri Düzey Excel Eğitimleri

İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz Essilor İleri Düzey Excel eğitimlerinde, katılımcılar Excel’in kısayollarını, gelişmiş özellikleri ile rapor hazırlama ekranları oluşturma ve bunları PowerPoint sunumları ile birleştirme konularını öğrenerek eğitimlerini tamamlayacaklar.

Excel konusunda Türkiye’nin en dolu sitesi olan vidoport.com üzerinden de online eğitimlerinin açılacağı essilor çalışanları eğitim sonrası da Excel eğitimlerine devam edebilecekler.

Reklamlar

About İleri Düzey Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2016 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal ve Bireysel Excel Eğitimleri veriyor..
Bu yazı ömer bağcı ile excel eğitimi, bireysel excel eğitimi, excel kursu, istanbul excel eğitimi, kurumsal excel eğitimi, online excel eğitim videoları, online excel eğitimi, vidoport.com excel eğitimi, şirketler için excel eğitimi içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s