Gama Güç Sistemleri Ankara-İleri Düzey Excel Eğitimi


GAMA Holding’in Enerji Santralları yapım projelerinde Mühendislik-Satın alma-Yapım “EPC” (Engineering-Procurement-Construction) taahhütler alanında uzmanlaşan bir iştiraki olan GAMA Güç Sistemleri Mühendislik ve Taahhüt A.Ş ‘de Ankara ‘da geçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

Gama Güç Sistemleri-İleri Düzey Excel -Ankara

Gama Güç Sistemleri çalışanlarının katıldığı İleri Düzey Excel eğitiminde, Excel’i yoğun olarak kullanan çalışanların, Excel’in kısayolları, Koşullu Biçimlendirmeleri, işlevlerin kullanımlarını, özet tabloları, çözücü, hedef ara gibi gelişmiş Excel özelliklerini de kullanmayı öğrendiler.

Ankarada düzenlediğimiz İleri Düzey Excel eğitimine katılanlara, İleri Düzey Excel 2013 kitabı ve vidoport.com üzerinden 1 yıllık Online üyelik ‘de açıldı.

 

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.