Denib Akademi İleri Düzey Excel Eğitimleri Tamamlandı


2016 yılı itibariyle 1.314 üyesine 25 kişilik kadrosuyla hizmet veren Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi ile koordineli çalışan, ihracatın artırılması, desteklenmesi ve koordinasyonunu sağlayarak ekonomik gelişmeye katkıda bulunmayı amaçlayan, üyelerinin çıkan ve çıkabilecek sorunlarına çözüm bulma yönünde faaliyet gösteren Türkiye’deki 61 İhracatçı Birliklerinden biri olan DENİB bünyesinde kurulmuş olan DENİB AKADEMİ ile gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimimiz tamamlandı.

denib-akademi-calismalarina-basliyor

DENİB üyesi firmaların katıldığı İleri Düzey Excel eğitimimize, yoğun katılım gösteren kullanıcılar Excel’in gelişmiş özelliklerini kullanarak, raporlar hazırlamada kullanabilecekleri yöntemleri öğrendiler.

vidoport.com üzerinden online üyelikleri de açılan Denib İleri Düzey Excel eğitimi katılımcıları, eğitimlerine 1 yıl daha devam edebilecekler.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.