İstanbul İleri Excel Eğitimi: Halk Bankası İleri Düzey Excel Eğitimi Tamamlandı


İstanbul’da The Unitech ile birlikte gerçekleştirdiğimiz HalkBankası çalışanlarının katıldığı İleri Düzey Excel eğitimi başarıyla tamamlandı..

Yoğun olarak Excel kullanan Halk Bankası çalışanları, eğitim süresince Excel’de yaptıkları ve çok zaman harcadıkları yolların kısayollarını öğrendiler.

HALK_LOGO.jpg

Excel’de Koşullu Biçimlendirmelerden Veri Doğrulamaya, Alttoplam almadan Özet Tablo oluşturmaya kadar çok sayıda Excel özelliğini ve kısayol yöntemlerini öğrenen katılımcılara, eğitimlerini online olarak da devam edebilmeleri için Excel konusunda en geniş ve güncel site olan vidoport.com üzerinden de üyelikleri açıldı.

vidoport.com üzerindeki üyelik ile eğitime katılanlar başlangıçtan ileri düzeye kadar tüm Excel eğitimleri ile MS-Word, Outlook gibi eğitimleri de izleyebilecekler.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.