Denizli İleri Excel Eğitimi: Denizli’de Denib Akademi İleri Düzey Excel Eğitimi


Denizli Denib Akademi İleri Düzey Excel eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği bünyesinde, Denib Akademi ile gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı ve katılımcılarımızın vidoport.com üyeliği açıldı.

Denizli’de faaliyet gösteren ve Denib üyesi olan firmalardan katılan katılımcılar ile birlikte gerçekleştirilen eğitim de Excel’in gelişmiş özellikleri anlatıldı.

Denib akademi denizli İleri düzey excel eğitimi.jpg

Eğitimde, Genel excel kullanımı,

Koşullu Biçimlendirme Uygulaması, Verilerin Girdisini Doğrulamak, Düşeyara, Eğerhata, Çoketopla, Alt Toplam, Yeni Grafik, Hedef Ara Ile Sonuca Ulaşmak, Senaryo Kullanarak Farklı Seçenekler Üzerinden Çalışmak, Uzunluk Fonksiyonu, Sağdan Fonksiyonu, Parçaal Fonksiyonu, Birleştir Fonksiyonu, Fonksiyonların Iç Içe Kullanımları, Çözücü, Özet Tablo ve Özet Tablo Seçenekleri Ile Çalışmak, Biçimlendirmek, Verileri Yenilemek, Kaynağı Değiştirmek, Sıralamak, Ayarlarını Değiştirmek, Farklı Tablolardan Tek Tablo Yapmak, Makroları Oluşturmak ve Atamak gibi Excel’in birçok fonksiyonları tablolar üzerinden birbirinden farklı örneklerle uygulamalı olarak anlatıldı.

İlki 2016 yılında yapılan ve yoğun talep gören eğitimimiz, bu yıl da yine büyük ilgi gördü. Eğitim firma sahibi, genel müdür, üretim müdürü, üretim mühendisi ile mali işler, ihracat ve pazarlama departmanı çalışanlarının katılımıyla, başarıyla tamamlandı.

 

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.