İstanbul İleri Excel Eğitimi: Gaye Sökmen Ajansı İleri Düzey Excel eğitimleri tamamlandı.


Kadrosundaki oyuncuların, ajansın deneyimli ekibi aracılığıyla sinema filmi, dizi film, televizyon filmi, reklam kampanyaları, reklam filmleri, tanıtım, sunuculuk alanlarında doğru zamanda doğru firmalarla çalışmalarını sağlayan ve mesleki kariyerleri süresince gerek hukuki gerekse finansal alanda yönlendiren, bilgilendiren ve uzman kadrolarla takibini sağlayan Gaye Sökmen Ajansı çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen İleri Düzey Excel eğitimimiz tamamlandı.

gaye sökmen ajans.jpg

Gaye Sökmen Ajansı çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen İleri Düzey Excel eğitimimizde,  katılımcıların Excel’in gelişmiş özelliklerini keşfetmeleri ve Excel’i etkin ve verimli bir şekilde kullanmaları sağlandı.

vidoport.com üzerinden online üyelikleri’de açıldı.

Eğitime katılanlara yönelik olarak vidoport.com üyelikleri de açılarak, eğitimde gördükleri konuları 1 yıl boyunca takip etmeleri sağlandı.

 

 

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.