İzmir İleri Excel Eğitimi: Alfemo Mobilya İleri Düzey Excel Eğitimimiz tamamlandı.


İzmir İleri Düzey Excel eğitimlerimiz devam ediyor..

AlfemoMobilya ileri duzey Excel egitimi-Omer BAGCI-vidoport

“Özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olmak” vizyonuna sahip olan Alfemo, 1997 yılından günümüze döşemeli ve panel mobilya ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana  “Tüketici Memnuniyeti” ilkesinden taviz vermeyen Alfemo,  Mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla sunan Alfemo Mobilya çalışanlarına yönelik olarak Humanica ile birlikte gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

İleri DÜzey Excel eğitimleri

Alfemo Mobilya’da gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitiminden..

Excel’in kısayolları ile başlayan eğitimimizde, Excel’in gelişmiş özellikleri, Koşullu biçimlendirmelerin kullanımı, veri doğrulama özelliğinin kullanımı, Düşeyara İşlevinin kullanımı, Eğer işlevinin kullanımı gibi  konular detaylı olarak anlatıldı.

vidoport.com üyelikleri açıldı.

Özet Tabloların kullanımı, Hedef Ara özelliğinin kullanımı konularının anlatıldığı eğitimde katılımcılara vidoport.com üyelikleri de açıldı.

kurumsal.vidoport.com yönetim paneli açıldı.

vidoport.com’un kurumsal panel yönetim eğitimi de verilerek, çalışanların eğitimlerinin takibi ve sınav ataması gibi işlemler, yöneticiler tarafından yapılabilecek.

 

 

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.