İstanbul İleri Düzey Excel: Eyüp Sabri Tuncer İleri Düzey Excel eğitimleri tamamlandı


Eyüp Sabri Tuncer Kozmetik Sanayi A.Ş., 1923 yılında Eyüp Sabri Tuncer tarafından kurulmuş olup, zamanla Türkiye’nin koku duayeni haline gelen Eyüp Sabri Tuncer Kozmetik çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

Eyüp Sabri Tuncer Excel Eğitimleri - vidoport.com

Eyüp Sabri Tuncer Excel Eğitimleri – vidoport.com

Teknoloji iyi kullanan bir personele sahip olan Eyüp Sabri Tuncer Kozmetik Sanayi A.Ş. çalışanları, Excel’in gelişmiş özelliklerini öğrenerek, Raporlamada ve günlük Excel kullanımında oldukça iyi bir noktaya geldiler.

vidoport.com üyelikleri de açıldı.

Çalışanların Excel ve diğer Ms-Office programlarında daha etkin olmaları için vidoport.com üzerindeki üyelikleri açıldı. Kurumsal panel tanımlaması da yapılan Eyüp Sabri Tuncer Kozmetik A.Ş çalışanları 1 yıl boyunca tüm eğitimleri izleyebilecek ve bilgilerini sürekli güncel tutabilecekler.

İleri Excel eğitimine katılanlara, Excel notları, sertifika ile Excel Defteri verildi. Excel’in kısayollarının bulunduğu notlar da ayrıca verildi.

Kurumsal Excel eğitimi almak için bu linkteki formu doldurabilir veya info@omerbagci.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.