Excel kısayolları, ipuçları, notları öğrenin.


Çalışırken, en çok ihtiyaç duyduğunuz programların başında gelen, Excel konusunda, uzmanlaşmak, daha verimli çalışmak için vidoport her zaman yanınızda.. Gerek arama özelliklerimiz, gerekse etiket yapımız ile aradığınız bir konuya hızlıca vidoport üzerinde ulaşabilirsiniz.

Eğitim notlarına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.
Kurumsal olarak düzenlediğimiz Excel, İleri Excel eğitimlerindeki anlatılan konuları kapsayan eğitim notlarımıza aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

Dosya: İleri Excel eğitim notları

Excel kısayollarını içeren PDF dosyasın indirebilirsiniz.
Excel’in 2013 ve üstü versiyonları için hazırladığımız kısayolları içeren PDF dosyasını indirebilirsiniz

Dosya: Excel kısayolları – PDF Dosyası

Linkteki kısayolların anlatıldığı ayrı bir eğitim setimiz de var. Excel ‘de kısayollar ve Püf Noktalar.  Bu eğitim setimizi izleyerek, Excel’in kısayollarını, püf noktalarını özellikleriniz öğrenebilirsiniz. Günlük olarak Excel’i kullanıyorsanız, kısayollar eğitim setimiz oldukça işinize yarayacaktır.

Ücretsiz eğitim videolarımız yenilendi..
vidoport.com üzerindeki ücretsiz Excel eğitim videolarını yeniledik. Vidoport.com üzerindeki eğitim videolarının nasıl olduğunu görmeniz, inceleyebilmeniz için ücretsiz eğitim videolarımızı izleyebilirsiniz.

Ücretisiz olarak izleyebileceğiniz eğitim videolarımızın linkine buradan erişebilirsiniz.

vidoport.com aylık ve yıllık abonelik şeklinde çalışan bir eğitim sitesidir ve düzenli olarak yeni eğitim videoları yüklenmektedir.  Sürekli güncellendiği için, üyelerimiz her zaman güncel bilgilere sahip olmaktadır.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.