İstanbul İleri Excel Eğitimi: KTM Kimyevi Maddeler İleri Excel eğitimi


1999 yılında öncelikle Türkiye’de kimyasal hammadde ticareti amacı ile kurulmuş olan KTM, kısa bir süre sonra Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Uzak Doğu pazarlarına da hizmet vermeye başlamıştır.

Petrol ve petrol türevleri, petrokimyasallar, polimerler ve endüstriyel kimyasallar konusunda temsilcilik, dağıtım ve uluslararası ticaret yapmakta olan KTM Kimyevi Maddeler çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimi İstanbul’da gerçekleştirildi.

KTM Kimyasalları İleri Excel

KTM Kimyasalları İleri Excel eğitimi

Excel’in gelişmiş özellikleri uygulamalı olarak anlatılan ve bol örnek üzerinden ilerleyen Excel eğitiminde, anlatılan konular, uygulama sınavları ve uygulama örnekleri ile de pekiştirildi.

Yoğun olarak Excel kullanan kişilerin Excel eğitimlerinden geçmeleri, Excel’i daha verimli kullanmaları açısından oldukça önemlidir.  Kurumsal Excel eğitimleri için info@omerbagci.com.tr adresinden veya 0 505 694 85 25 ‘den benimle iletişime geçebilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Kurumsal Excel Eğitimleri içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.