Office 2016 paketleriyle Office 365 planları arasındaki fark nedir?


Office 365 nedir?

Office 365, birçok cihazda kullanarak hemen her yerde üretken olabileceğiniz bir dizi uygulama ve hizmetten oluşur. İş veya ev kullanımı gibi farklı gereksinimlere uygun abonelik seçenekleri vardır. Aboneliklerin çoğu, Windows bilgisayarlarına, Mac bilgisayarlara ve diğer birçok cihaza yükleyebileceğiniz en son Office sürümünü içerir. Word, Excel ve PowerPoint’in çevrimiçi sürümleri tüm planlara dahildir.

Office 2016 Paketleri ile Office 365 Hizmetleri arasında ne fark var?

Office 365 Alırsanız:

Office 365’i PC’ler, Mac’ler, Android tabletler, Android telefonlar, iPad ve iPhone gibi birden çok cihaza yükleyebilirsiniz. Ek olarak Office 365 ile birlikte, OneDrive çevrimiçi depolama alanı ve ev kullanımı için Skype dakikaları gibi hizmetlerden yararlanırsınız.

Etkin bir Office 365 aboneliğiyle, her zaman Office uygulamalarının en güncel sürümüne sahip olursunuz.

Office 2016 Paketini Satın Alırsanız:

Bir kerelik satın alınan Office, tek bir PC veya Mac’de kullanılabilen Word, Excel ve PowerPoint gibi uygulamaları içerir.

Uygulamalar otomatik olarak güncelleştirilmez; en son sürümü edinmek için, yeni bir sürüm kullanıma sunulduğunda Office’i yeniden satın almanız gerekir.

Bir kerelik satın alma için kullanılabilen geçerli Office uygulaması sürümleri Windows için Office 2016 ve Office Mac 2016’dır. Bir kerelik satın alınabilen Office uygulamasına Office 365 hizmetlerinin hiçbiri dahil değildir.

Ofisiniz için lisanslı ofis paketi alacaksanız, Office 365 paketlerinden uygun olan bir paketi seçmenizi öneririm.

Excel 2016 ile Office 365 Paketinde yer alan Excel ve diğer Ofis program paketleri eğitimlerinin tamamını vidoport.com üzerinden alabilirsiniz.

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2021 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel Excel ve diğer konular içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.